נועה והתכשיטים

אני נועה,
ואני יצירתית מאז שאני זוכרת את עצמי.

בגיל צעיר התחלתי לחרוז: שרשראות, צמידים, עגילים.

עשיתי זאת עם חברות, לימדתי את הבנות של חברי המשפחה,
והעיסוק הזה היה אחד הבילויים המועדפים עליי בימי הכיף עם אמא.

סדנת התכשיטים של נועה

החרוזים תמיד היו בביתי, אבל שנים רבות הם נזנחו. חיכו בקופסה הסגורה עד שאתן להם מקום שוב בחיי.
שנים רבות עבדתי בעולם ההוראה (הוראת לשון וערבית בתיכון ולפני כן לימוד ערבית בצבא קבע).
הגילוי המחודש היה בעקבות תהליך אישי שעברתי: קורס סטיילינג שבו השתתפתי גרם לי להבין את כוחה של שרשרת. הרי בעצם, רובנו מתלבשות בצבעים די רגועים, ללא המון עניין או אמירה ייחודית. הבנתי שהתכשיטים הם הדרך הטובה ביותר לבטא את עצמי, להכניס ייחודיות, קצת צבע והמון נוכחות למראה שלי ביומיום. מהר מאוד חזרתי לעצה תכשיטים, וחברותיי לקורס ביקשו שאעביר להן סדנת תכשיטים.
משם הכול היסטוריה.
"סדנת התכשיטים של נועה" נולדה (ממש צמוד ללידת בני השני, נטע), והתחלתי לטייל בארץ עם מזוודות מלאות חרוזים ולהעביר סדנאות תכשיטים.
היום תוכלי למצוא בסדנת התכשיטים סדנאות תכשיטים מגוונות ברחבי הארץ, קורס תכשיטנות, ליווי עסקי בתכשיטנות, סדנאות לימי גיבוש וליום האישה בחברות ובארגונים, סדנאות לימי הולדת ולבת מצווה, לאמהות ולבנות ועוד.
אני מזמינה אותך להצטרף אליי לעולם מלא יצירתיות, אמירה אישית, נשיות ושמחה.
בסדנת התכשיטים כל אחת יכולה ליצור, והמחמאות שתקבלי על תכשיט שעיצבת בעצמך לא יאחרו לבוא.
רגעי השלווה, ההנאה והיופי שבתכשיטנות ימלאו אותך סיפוק ושמחה.

כתבו עליי

מיס מנדלה
מיס מנדלה

האם אתן חושבות קדימה בכל רגע ורגע? האם הרעיון הבא כבר צץ בזמן שאתן עסוקות בהגשמת חלום אחר? דבר מוביל לדבר אחר ובלי לשים לב אנחנו כובשות עוד פסגה. זה בדיוק מה שחשבתי אחרי שפגשתי את נועה מוזס אי-מגור, האישה המוכשרת שמעבירה סדנאות וסיורים, ופותחת את עולם החרוזים בפניכן באמצעות 'סדנת התכשיטים של נועה'.

לקריאת הכתבה המלאה לחצי כאן

דלית
MY PIECE OF CRAFT

מאז שחזרתי לארץ, אני נתקלת כל העת בנשים עדויות שרשרות-סטייטמנט גדולות, צבעוניות ומשמחות, עשויות חרוזים בשלל צבעים וגדלים וגם מוצאת אותן בדוכנים בקניונים ובירידים.
לאחר שהתחלתי לחקור קצת את העניין, הגעתי לנועה, וגיליתי שיש לה חלק נכבד בהפצת הטרנד הזה בארץ, שכן היא בעלת עסק לסדנאות לתכשיטים ונראה שכמעט אין מקום בארץ שהיא לא הגיעה אליו עם החרוזים הצבעוניים שלה.

לקריאת הכתבה המלאה לחצי כאן

גפן
גפן – מגזין המושבות

אם היינו מספרים לנועה לפני שש שנים שהיא תנחה ותוביל סדנאות נשים ייחודיות ליצירת תכשיטים, כנראה שהיתה מסרבת להאמין. נועה, אשת קבע לשעבר, מורה ורכזת לשון במקצועה, שתמיד נמשכה להוראה ולהעברת ידע, לא ידעה שקורס סטיילינג מקרי בודד יוביל לאחד התהליכים המשמעותיים ביותר שעברה בחייה.

לקריאת הכתבה המלאה לחצי כאן

קשר